W naszym przedszkolu uczymy języka angielskiego metodą MAŁA LINGUA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć dodatkowych,

również dla dzieci spoza naszego przedszkola.

W dniach 9-16 marca 2016 roku odbyła się w naszym przedszkolu całościowa ewaluacja przeprowadzona przez zespół wizytatorów z Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Badaniem objęto dzieci, rodziców, nauczycieli i dyrekcję, przeprowadzono wywiad z partnerami placówki. Wizytatorzy obserwowali także zajęcia w grupach oraz analizowali dokumenty placówki.

Na podstawie zebranych danych został sporządzony raport, który obejmuje podstawowe obszary działania przedszkola. Zostaliśmy w nim wysoko ocenieni. :)

Zapraszamy do zapoznania się nim TUTAJ

Naszym priorytetem jest stworzenie

miłego i bezpiecznego miejsca dla dziecka,

w którym będzie mogło ono poprzez zabawę

rozwijać swoje zdolności i umiejętności.

Staramy się zrobić wszystko, by nasz absolwent był radosny, gotowy do podjęcia nauki w szkole, potrafił wykorzystywać zdobyte umiejętności, był wrażliwy i twórczy.

Realizujemy program wychowania przedszkolnego, oparty na podstawie programowej przygotowanej przez MEN, pracując różnymi metodami, dostosowanymi do potrzeb dzieci.

Dużą wagę przywiązujemy do wczesnego poznawania języków obcych, dlatego w naszej placówce wszystkie dzieci objęte są nauką języka angielskiego, dostosowaną do ich wieku i oparta na zabawie.

Wszystkie zajęcia dodatkowe oferujemy w ramach jednej, stałej opłaty czesnego.

W jaki sposób realizujemy naszą koncepcję pracy?

PRZEDSZKOLE:

56-400 Oleśnica